Zwroty i reklamacje

Klientom przysługuje możliwość zwrotu zakupionego towaru drogą wysyłkową w ciągu 14 dni od daty wydania, o ile produkt nie był używany. W przypadku zwrotu odeślemy pieniądze przelewem, po odliczeniu kosztów wysyłki. Warunkiem zwrotu jest wypełnienie formularza reklamacji oraz odesłanie towaru wraz z paragonem fiskalnym lub fakturą.

FORMULARZ ZWROTU

Zwrot pieniędzy zostanie zrealizowany przelewem bankowym na konto bankowe wskazane przez klienta w formularzu odstąpienia od umowy w ciągu 7 dni od daty otrzymania przez Sklep zwracanego towaru.

Nie podlegają zwrotom ani wymianie produkty realizowane na indywidualne zamówienie klienta.

Odzież powinna być w idealnym stanie (nieużywane, nieprane, z wewnętrznymi i zewnętrznymi metkami, bez napraw, w opakowaniach fabrycznych i z paragonem).

Sklep zastrzega sobie prawo odmowy zwrotów po ustalonym terminie, jeśli towar nie znajduje się w takim samym stanie, w jakim został doręczony, i/lub nie spełniono naszych warunków zwrotu.   

 W przypadku chęci dokonania wymiany towaru na inny rozmiar prosimy o kontakt mailowy: melaniedesignershop@gmail.com w celu ustalenia możliwości wymiany oraz jej przebiegu.